УКР

РУС

ENG

Де можна придбати книгу

Де можна придбати книгу /
Где купить книгу

https://www.brandbook.in.ua

http://www.knigograd.com.ua

https://www.bookovka.com.ua

https://www.yakaboo.ua/

https://nashformat.ua/

м.Львів / г.Львов

Книжковий магазин: "Книжковий Лев"
м.Львів пр.Шевченка, 14

E book:
Eng, Рус, Укр

https://www.litres.ru

Про книгу

Це не просто книга!

Сучасні герої, цікаві сюжети, кумедні історії, технології майбутнього - все це Ви зможете знайти у книзі "Шармузіки За межами Великої Галявини"!243все це

Особливості книги:

Характеристики книги:

- 180 кольорових сторінок
- Більше 30 малюнків
- Тверда палітурка
- Розмір 195*240мм
- Мова видання: Українська
- Вікова категорія: 6+

Чудові малюнки

У книзі більше 30 кольорових зображень виконаних професійними українськими художниками. Частина малюнків, які мають зображення шармузіка, мають цікавий ефект: вони оживають при наведенні смартфону!

Доповнена реальність

За допомогою смартфону Ви можете "оживити" персонажів та взаємодіяти з ними! Всі анімаційні сюжети виконані у ігровій формі, що дає можливість не тільки споглядати, а й гратися з героями книги!

Фрагмент книги

Завантажити фрагмент книги. (формат .pdf)

Завантажи

Галерея зображень

Малюнки з книги

4D сцени

Відгуки

Казка чудова, нам дуже сподобалась- читали разом з сином:))) Сюжет захоплюючий і цікавий, пригоди незвичайні, а ще дуже симпатичні головні герої-шармузіки, з якими з перших сторінок хочеться подружитись. Чудова ідея - сторінки, що оживають - від цього казка набуває глибшого змісту, стає об'ємнішою, і герої казки також оживають, створюють для дитини казковий світ насправді. Наш Ваня з нетерпінням чекає на продовження пригод:))

Ваня

8 років

Книга "Шармузики" стала подарком для шестилетнего племянника. Наш малюк любит придумывать квесты и загадки, а в книге их в изобилии. Племяшик узрел в моем телефоне приложение "Шармузики" раньше времени. В итоге под восторженный писк провел шармузику экскурсию по квартире и показал свою комнату. Потом и до пазла добрался. Прелесть, если в двух словах.

Тетяна

30 років

Ми з бабусею читали про шармузіків - милих та пухнастих створінь. Я дуже переживала, коли Бубик загубився у лісі... І дуже зраділа, коли його нарешті знайшли! Більше всього мені подобається Пугук - він дуже кумедний і любить печиво, як і я!

Таня

7 років

Я спочатку не любив читати книжки, вони були для мене не цікавими. Але потім, мама купила одну книжечку - про шармузіків. Мама зі свого телефону показала оживаючі сторінки. Мені стало цікаво хто вони такі? (шармузіки) І так я почав читати аж до 39-ї сторінки...

Кирило

8 років

Відео відгуку