УКР

РУС

ENG

Де можна придбати книгу

Де можна придбати книгу /
Где купить книгу

https://www.brandbook.in.ua

http://www.knigograd.com.ua

https://www.bookovka.com.ua

https://www.yakaboo.ua/

https://nashformat.ua/

м.Львів / г.Львов

Книжковий магазин: "Книжковий Лев"
м.Львів пр.Шевченка, 14

E book:
Eng, Рус, Укр

https://www.litres.ru

Шармузіки

А що було до експедиції?

Тут Ви зможете дізнатися про життя головних героїв задовго до початку великої експедиції!
Їх життя у Шмурі було насичене різними пригодами, загадками та таємницями...

Ціквик

Незважаючи на притаманні йому, як і кожному поважаючому себе шармузіку, страхи води, дощу, висоти та темряви, він є одним із найдопитливіших жителів Шмуру. Саме завдяки його цікавості до всього навколо, відважна п’ятірка шармузіків-авантюристів відправилася у далеку подорож, у пошуках Тулуну. Ціквик майже ніколи не розлучається зі своїм подорожувальним капелюхом, будучи впевненим, що у будь-який момент йому доведеться покинути межі рідного міста та відправитися у справжню, а саме головне – першу експедицію у невідомі землі. І йому це вдалося, коли в один вечір, який мав бути абсолютно звичайним та невідмінним від інших вечорів, він випадково знайшов старий записник із мапою… До подій книги, Ціквик працював помічником у Шмурській бібліотеці, чистивши старі книги від пилу та розставляючи їх по потрібним полицям. Він днями проводив час серед рукописів, читаючи розповіді про пригоди дослідників Великої Галявини, хоча й знав, що все це – всього навсього видумані історії. Адже ніхто і ніколи не покидав межі рідного міста. Ціквик й сам хотів написати свою особисту книгу, але, не про видумані події…Час від часу, Ціквик навідував Набридика – Шмурського кореспондента. Та розповідав йому про цікавинки, які він прочитав у новій книзі. Таким чином, кожну неділю, коли у місті виходила нова газета, серед сірих новин та оголошень, містяни могли дізнатися про цікаві, хоча й придумані кимось історії.

Набридик

Набридик – безсумнівно найкращий кореспондент Шмуру. Що не дивно, адже він єдиний постачальник інформації у місті. Одного разу, йому навіть вручили золоте перо. Правда, не як нагороду від мера, а у якості подарунка на день народження від друзів. Хоча, це зовсім не означає, що Набридик відомий тільки серед друзів. У місті кожен знає не тільки про самого Набридика, але й про його газету – "Шмурський вісник". Кожної неділі містяни отримують найсвіжіший випуск хрусткого паперу, на сторінках якого можна прочитати останні новини та цікавинки.Але газета Набридика не завжди була настільки відомою. Раніше, про неї знали тільки він та його друзі. Адже будь-яка газета, окрім міської, була заборонена. Мер міста пояснював це відсутністю достатньої кількості спеціальних рослин, з яких робили чорнила та будь-які фарби. Саме тому, за його словами, у місті може друкуватися тільки одна газета – його власна. Але Набридик знав, що тут щось не так…Одного разу він прокрався у палац мера. Прошмигнувши крізь темні коридори, він потрапив до підвалу, де у спеціальних теплицях вирощувалися ті самі рослини. Як виявилось – мер був правий. Рослин і дійсно було недостатньо – адже всі вони росли тільки у нього. Завдяки допомозі Люмика та Гайлика – братів винахідників, Набридик отримав «пташкорат» – прилад, з якого вилітала птиця та швидко замальовувала на папері побачене перед собою. Знову потрапивши до підвалу, де вирощувалися рослини, Набридик скористався приладом і отримав зображення з підтвердженням своїх слів. На наступний день, по всьому місту були розклеєні малюнки з пташкората. Меру довелось вибачитись перед містом та повернути рослини у загальне користування. А Набридик, став відомим на весь Шмур.

Бубик

Бубик – дуже відомий на все місто по двом причинам: він випікає найсмачніші тістечка та боїться навіть власної тіні, через що знаний, як найлякливіший шармузік у Шмурі. Але Бубик далеко не завжди був відомим пекарем. Колись, він випікав тістечка виключно для себе та своїх друзів, які приходили до нього на чаювання. Смакуючи свіжеспеченими пиріжками, Бубик завжди мріяв, що колись стане відомим пекарем на все місто… І в нього з’явилася така можливість. У Шмурі було оголошено проведення конкурсу на звання найкращого кухара у місті. Кожний з учасників мав спекти один і той самий торт, за спеціальним рецептом. А містяни, скуштувати наїдки кожного пекаря, власники яких будуть боротися за звання найкращого кухара.Прийшов час обрання переможця. Прийняти остаточне рішення мав сам мер. Скуштувавши торт Бубика, він спробував ще одну ложку, а потім ще… Торт виявися настільки смачним, що спробувавши торти інших учасників, мер урочисто присудив перемогу Бубику, який офіційно став найкращим кухарем Шмуру.Люмик та Гайлик, допомогли побудувати йому власну пекарню, поблизу маєтку мера, який час від часу замовляв один і той самий торт, який так сподобався йому під час змагань. З тих пір, кожного дня у пекарню навідувались містяни, йдучи на поклик приємного аромату свіжої випічки.

Люмик та Гайлик

Люмик та Гайлик – відомі майстри на всі руки. Вони володіють невеличкою майстернею поблизу річки, яка розділяє Шмур на дві частини. Першим їх спільним проектом стало будівництво звичайного водяного колеса. Через постійну нестачу риби, Люмик та Гайлик подумали, що аби змінити цю ситуацію, потрібно було пришвидшити течію, яка б приносила разом із собою нові зграї найсмачніших дерідій. Побудувавши колесо, вони поставили поблизу невеликий моторчик, який працював на вогнекамінні – невеликих камінцях, які виробляли тепло, тершись одне об одне. За допомогою шестерней та інших механізмів, Люмик та Гайлик під’єднали моторчик до колеса, щоб те почало швидше обертатися. Шармузіки очікували, що вже зовсім скоро, у річці знову з’явиться безліч риби. Проте, минуло вже декілька днів, каміння вже перестало жевріти, а риби так і не було. Майстри вже розчарувалися у своїй конструкції та хотіли її розібрати. Як от, моторчик знову розпочав роботу. Як виявилось, завдяки тому, що течія обертала колесо, те почало самостійно розкручувати шестерні і приводити моторчик у дію, постійно виробляючи енергію. Винахідники відразу зрозуміли, як саме цим можна скористатися… Після випадку з колесом, Люмик та Гайлик більше ніколи не засмучувались, коли щось йшло не так, як вони задумали. Адже тепер вони знали, що там де сталася невдача, може ховатися велика перемога.Вони побудували свою майстерню поблизу річки, всі прилади якої працювали завдяки водяному колесу. Шармузіки почали займатися все новими та новими проектами, щоб допомогти місту. Одного разу, вони навіть побудували цілу пекарню, для їх талановитого друга Бубика. І завдяки цьому, стали відомі на все місто, адже з тих пір, кожен міг поласувати його пиріжками, тортами та іншими ласощами.

Селфі з Шармузіками!

Так - це можливо! Достатньо встановити додаток sharmuziks з play market чи app store та вибрати у меню функцію фото (перша іконка зліва). Ви зможете зберігти фото та відео з персонажами у пам'ять пристрою, або розмістити у Instagram.

Це не монтаж - це реальні фотографії з персонажами!